Okulary przeciwsłoneczne

Okulary
przeciwsłoneczne

OCHRONA 

W salonach posiadamy bogaty wybór okularów przeciwsłonecznych. Wszystkie oprawy mają wysokiej jakości szkła z filtrem UV 400 i polaryzacją. Ta najważniejsza funkcja okularów przeciwsłonecznych a chronić nasze oczy i zapobiegać przed zwyrodnieniami i zmianami chorobowymi, które mogą pojawić się w przyszłości od długotrwałej ekspozycji naszych oczu na światło słoneczne. Przez szeroką źrenicę wpadające promieniowanie UV, może powodować poważne w skutkach zmiany w tkankach oraz w okolicy oczu na powiekach, których skóra jest niezwykle delikatna. Jakościowe okulary przeciwsłoneczne do inwestycja w ochronę naszych oczu. 

MODA 

Od wielu sezonów okulary przeciwsłoneczne poza ochroną wzroku, pełnią też funkcję biżuteryjną, stanowią dodatek do stylizacji, elegancką ozdobę. Cały nasz asortyment okularów przeciwsłonecznych składa się z opraw znanych światowych marek czy znanych polskich producentów, którzy na rynku wyróżniają się oryginalnością i jakością. Oferujemy oprawy metalowe, z eleganckiego tworzywa, oprawy o kształtach okrągłych, kocich czy modnych dużych kwadratach. Dla fanów aktywności fizycznych dostępny jest szeroki wybór opraw sportowych.

KOREKCJA PRZECIWSŁONECZNA 

Osoby noszące na co dzień okulary również potrzebują odpowiedniej ochrony wzroku przed promieniowaniem UV. Do salonów wybieramy okulary przeciwsłoneczne, które pozwalają na wstawienie barwionych szkieł korekcyjnych, posiadających filtry UV. Nieograniczona paleta barwień pozwala dopasować szkła do każdej oprawy. Dla fanów lustrzanek, również nie ma ograniczeń. Dla kierowców polecamy dodatkowo szkła korekcyjne z polaryzacją. 

INNE MOŻLIWOŚCI 

Barwione szkła korekcyjne są jedną z wielu możliwości posiadania ochrony przed promieniowaniem UV. W salonach dostępne są oprawy korekcyjne z nakładkami polaryzacyjnymi. Jest to świetna opcja dla osób, które nie chcą nosić dwóch par okularów. Jest to również wygodny wybór dla kierowców. Nakładki z filtrem UV i polaryzacją świetnie sprawdzą się podczas słonecznych dni, natomiast po wejściu do pomieszczenia, bądź nocą nakładki możemy zdjąć i cieszyć się bezbarwną korekcją okularową. Wszystkie nakładki są dopasowane do konkretnych modelów opraw. Nakładki przylegają do frontu oprawy za pomocą magnesów i dodatkowych zabezpieczeń chroniących przed przypadkowym strąceniem nakładki. 

INTELIGENTNE SZKŁA 

Tak nazywamy szkła, które reagują na promieniowanie UV i z bezbarwnych, stają się ciemnymi szkłami przeciwsłonecznymi. To idealne rozwiązanie dla osób z nadwrażliwością na światło, osób z chorobami takimi jak jaskra czy AMD, gdzie światłowstręt jest niezwykle dokuczliwy. Intensywność zabarwienia szkieł zależy od pory dnia i pogody. Przy słonecznej pogodzie szkła mogą się zabawić do poziomu ciemnych szkieł przeciwsłonecznych. Stanowią idealną ochronę oczu zarówno na słońcu i w pomieszczeniu przez dodatkowe powłoki antyrefleksyjne i filtry, które chronią przed sztucznym oświetleniem.