Okulary dla dzieci

Okulary
dla dzieci

OPRAWY 

W naszych salonach mamy specjalnie wydzieloną, przyjazną strefę dla najmłodszych klientów, którą zaopatrzyliśmy w szeroką ofertę opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Podczas wyboru opraw dla dzieci, kierujemy się jakością materiałów, z których oprawy są wykonane oraz trwałością. Bezpieczeństwo, wytrzymałość i funkcjonalność opraw do podstawa do odpowiedniego doboru korekcji. Dlatego w naszych salonach znajdziecie oprawy marek, które specjalizują się w oprawach dziecięcych i posiadają opatentowane materiały, które są hipoalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Nie zapominajmy jednak, że najmłodsi lubią kolory i ciekawe, wesołe wzory, a tego nie zabraknie w naszej szerokiej ofercie. Podczas doboru pomagamy z wyborem odpowiedniej oprawy, pod kształt, funkcjonalność i przede wszystkim odpowiednie do przepisanych mocy szkieł. 

SZKŁA 

Wybór szkieł jest następnym ważnym elementem, na który musimy szczególnie zwrócić uwagę. Tak samo jak przy doborze opraw, kierujemy się bezpieczeństwem oraz wytrzymałością szkieł korekcyjnych. Dlatego polecamy soczewki organiczne, z materiałów takich jak np. poliwęglan, które charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania. 
Pamiętajmy, że w dobie komputerów trzeba już od najmłodszych lat chronić oczy dziecka przed szkodliwym światłem niebieskim. Stąd w naszej ofercie szkieł korekcyjnych powłoki antyrefleksyjne, które absorbują szkodliwe promienie świetlne. Utwardzają powierzchnie soczewki i dodatkowo przez zastosowanie powłok oleofobowych i hydrofobowych ułatwiają utrzymanie szkieł w czystości.

SPECJALISTYCZNA KOREKCJA

Ze względu na wady wzroku związane z zaburzeniem widzenia obuocznego, specjalizujemy się w korekcji pryzmatycznej oraz przy wadach krótkowzrocznych, w korekcji terapeutycznymi szkłami do kontroli krótkowzroczności.