Okulary korekcyjne

Okulary
korekcyjne

Krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Są to wady wzroku, które wymagają odpowiedniego korygowania szkłami korekcyjnymi. Przy dużych wadach wzroku często okulary stają się stałym elementem naszego życia i funkcjonowania. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór oprawy, który nie tylko będzie biżuteryjnym dodatkiem, ale przede wszystkim będą funkcjonalne, wygodne, dobrane kształtem do twarzy i mocy szkieł. 

BOGATY WYBÓR OPRAW

Bogaty asortyment pozwala nam na zaspokojenie potrzeb wzrokowych każdego klienta. Wszystkie marki opraw są przez nas szczególnie wybierane, stawiając przede wszystkim na jakość materiałów, z których są wykonane. Nasza oferta opraw może zaskoczyć oryginalnymi kształtami, nietuzinkowymi kolorami i wzorami. Dla miłośników klasyki w salonach dostępne są ponadczasowe klasyczne wzory opraw. 

SZKŁA KOREKCYJNE 

W naszych salonach wykonujemy szkła korekcyjne do każdego rodzaju wady i potrzeb. Od szkieł jednoogniskowych, dwuogniskowych, progresywnych, biurowych, po soczewki fotochromowe, barwione, polaryzacyjne, specjalistyczne pryzmatyczne czy do kontroli krótkowzroczności. Tak jak szeroki jest wybór rodzaju szkieł, tak szeroki jest wybór producentów, u których takie soczewki można wykonać. Zawsze stawiamy na jakościowy wybór. Nasi optycy pomagają dobrać szkła do indywidualnych potrzeb.