Czy Masz Problemy z Widzeniem?

Czy dotykają Cię problemy z widzeniem z bliska lub z daleka? Cierpisz na nawracające migrenowe bóle głowy? A może widzisz jak przez mgłę? To doskonały moment, żeby skontrolować swój wzrok! Regularna kontrola narządu wzroku jest niezwykle ważna dla utrzymania komfortu życia, ponieważ z wiekiem nasze widzenie może się pogarszać. W takich sytuacjach niezbędna jest korekta wzroku i zakup okularów, na przykład w Salonie Optycznym Krasoń w Piotrkowie Trybunalskim.

Najczęstsze Wady Wzroku

Badania wzroku u okulisty i optometrysty w Piotrkowie Trybunalskim warto wykonywać regularnie. W przypadku zaistnienia wady może być konieczne noszenie okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. Nasz salon optyczny oferuje specjalistyczne badania wzroku na miejscu, które pozwalają stwierdzić, czy mamy wadę wzroku oraz jakiego rodzaju, a także dobrać odpowiednie środki zaradcze. Do najpopularniejszych wad wzroku należą:

  • krótkowzroczność,
  • dalekowzroczność,
  • astygmatyzm.

Każdą z tych wad można korygować poprzez dobór i zastosowanie odpowiednich soczewek okularowych oraz tzw. cylindrów. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jaki rodzaj soczewek dobrać, aby wada nie ulegała pogorszeniu.

Szeroka Oferta Zakładu Optycznego

W Salonie Optycznym Krasoń w Piotrkowie Trybunalskim można ponadto wykonać pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego i badanie pola widzenia. Realizujemy także recepty NFZ po wizycie u okulisty na szkła korekcyjne. Przywiązujemy ogromną uwagę do dbałości o wszelkie szczegóły, precyzji w wykonywaniu zleconych prac oraz fachowej i rzetelnej obsługi przez wykwalifikowany personel.

Szeroki wybór opraw okularowych pozwala dobrać fason do kształtu twarzy i osobistych preferencji klienta. Jeśli nie chcesz decydować się na oprawy, możesz wybrać szkła kontaktowe. Nasi doświadczeni specjaliści służą radą i pomocą w zakresie ich stosowania i pielęgnacji. W Salonie Optycznym Krasoń można nabyć soczewki kontaktowe oraz płyny do soczewek:

  • jednodniowe,
  • dwutygodniowe,
  • miesięczne,
  • opatrunkowe,
  • kolorowe,
  • toryczne,
  • progresywne.

Akcesoria i Usługi Dodatkowe

W naszej ofercie dostępne są także środki czystości do okularów, które są niezwykle istotne w utrzymaniu ich codziennej higieny. Ponadto w naszym salonie zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak czyściki, futerały czy łańcuszki. Ofertę poszerzają obturatory czy nakładki na okulary z polaryzacją oraz okulary przeciwsłoneczne w szerokim spektrum fasonów: damskie, męskie, dziecięce, dla kierowców oraz dla sportowców.

Zapraszamy do Salonu Optycznego Krasoń

Jeśli mieszkasz w Piotrkowie Trybunalskim lub okolicach, zapraszamy do naszego salonu. Nasz optometrysta w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzi kompleksowe badanie optometryczne, a nasi pracownicy pomogą dobrać najlepsze okulary lub soczewki kontaktowe. Oferujemy wysoką jakość usług i szeroki wybór produktów, które poprawią jakość Twojego życia i komfort widzenia.

Optometrysta Piotrków Trybunalski – gwarancja satysfakcji i zdrowia Twoich oczu.